Euromaster standartai

Euromaster standartai

Tu esi patikimose rankose

Euromaster standartai suraskite euromaster servisą

EUROMASTER tai didžiausias Europos servisų tinklas padangų paslaugų ir lengvosios mechanikos srityje. Visoje Europoje veikia EUROMASTER servisai, kurie aptarnauja lengvuosius automobilius, pristatymams skirtas transporto priemones, sunkvežimius, pramonines ir ūkines transporto priemones bei mobiliųjų paslaugų servisai, kurie teikia serviso paslaugas automobilių parkams.

Nepriklausomai nuo to, ko ieškote savo transporto priemonei – vasarinių ar žieminių padangų, pigių ar iš viršutinės lentynos, lengvojo automobilio, pristatymui skirtai transporto priemonei, 4×4, sunkvežimių padangų, naujų ar restauruotų, ūkinių ar pramoninių padangų, mes visada pasiūlysime platų padangų prekinių ženklų ir modelių pasirinkimą bei aukštos kokybės paslaugas ir rekomendacijas pritaikytas jūsų automobiliui ir vairavimo sąlygoms.

Pas mus rasite padangas už prieinamą kainą, nes mes tiesiogiai bendradarbiaujame su gamintojais, tokiais kaip MICHELIN, CONTINENTAL, GOODYEAR, KLEBER, BFGoodrich, FULDA, DEBICA ar KORMORAN.

Aukštą aptarnavimo standartą ir padangų paslaugų teikimo profesionalumą patvirtina nepriklausomos audito įmonės SGS auditų rezultatai, atlikti MICHELIN užsakymu.

EUROMASTER servisai Europoje specializuojasi taip pat ir fast-fit paslaugų teikime, tokių kaip: alyvos keitimas, stabdžių keitimas, oro kondicionavimo sistemos servisas, pakabos geometrijos kontrolė, amortizatorių keitimas, apšvietimo nustatymas ir diagnostika.

EUROMASTER rūpinasi mūsų saugumu, todėl rekomenduoja kiekvieno apsilankymo servise metu pasinaudoti transporto priemonės elementų kontrole. Mes siekiame, kad važiavimas Lietuvos keliais būtų nors šiek tiek saugesnis.

Mes rūpinamės Jūsų mobilumu. EUROMASTER – Jūs esate patikimose rankose