Azoto pripūtimas

Azoto pripūtimas

Azoto į padangas pripūtimas, užtikrina stabilų slėgio jutiklių veikimą

Azoto pripūtimas suraskite euromaster servisą

Euromaster siūlo padangų pripūtimą azotu - jo fizikinės-cheminės savybės yra geresnės. Azoto dėka yra išlaikomas tinkamas slėgis padangoje (laikui bėgant slėgio kritimas yra mažesnis), o slėgio jutiklių veikimas (TPMS) ratuose yra stabilesnis.

Azotas tai sausos dujos be oro. Kadangi yra sausas, juo pripildytos padangos gyvybingumas yra ilgesnis. Kitu privalumu yra degalų sunaudojimo sumažinimas net iki 3%. Dar vienu privalumu yra didesnis saugumas, kadangi azotu pripildyta padanga apriboja padangos sprogimo riziką, sumažina atsparumą ratų riedėjimui, o slėgis išlieka 3 kartus ilgiau negu oras. Ratų ant plieno ratlankių savininkai gali nesirūpinti dėl korozijos atsiradimo, kadangi azotas nereaguoja su metalu, o pumpuojant orą atsiranda vandens lašiukų, kurie sukelia šį procesą.

AR VERTA PILDYTI PADANGAS AZOTU?

Eilinis automobilio vartotojas nepastebės skirtumo tarp paprasto oro ir švaraus sauso azoto. Naudojimo laikas yra ilgas, o slėgio skirtumai tokie nedideli, kad be detalių matavimų ir statistinių duomenų neįrodysime azoto naudojimo privalumo.

Ar tai reiškia jog neverta investuoti į azotą?

Tai kas nematoma plika akimi nereiškia kad neegzistuoja. Tyrimai rodo, kad azotas mažina korozijos atsiradimo riziką bei užtikrina  stabilesnį slėgį padangose, dėl ko riboja jų greitą susinaudojimą.