Azoto pripūtimas

Azoto pripūtimas

Azoto į padangas pripūtimas, užtikrina stabilų slėgio jutiklių veikimą

Azoto pripūtimas suraskite euromaster servisą

Euromaster siūlo padangų pripūtimą azotu - jo fizikinės-cheminės savybės yra geresnės. Azoto dėka yra išlaikomas tinkamas slėgis padangoje (laikui bėgant slėgio kritimas yra mažesnis), o slėgio jutiklių veikimas (TPMS) ratuose yra stabilesnis.

Azotas tai sausos dujos be oro. Kadangi yra sausas, juo pripildytos padangos gyvybingumas yra ilgesnis. Kitu privalumu yra degalų sunaudojimo sumažinimas net iki 3%. Dar vienu privalumu yra didesnis saugumas, kadangi azotu pripildyta padanga apriboja padangos sprogimo riziką, sumažina atsparumą ratų riedėjimui, o slėgis išlieka 3 kartus ilgiau negu oras. Ratų ant plieno ratlankių savininkai gali nesirūpinti dėl korozijos atsiradimo, kadangi azotas nereaguoja su metalu, o dažnai pumpuojant orą atsiranda vandens lašiukai, kurie sukelia šį procesą.

AR VERTA PILDYTI PADANGAS AZOTU?

Eilinis automobilio vartotojas nepastebės skirtumo tarp paprasto oro ir švaraus sauso azoto. Naudojimo laikas yra ilgas, o slėgio skirtumai tokie nedideli, kad be detalių matavimų ir statistinių duomenų neįrodysime azoto naudojimo privalumo.

Ar tai reiškia jog neverta investuoti į azotą?

Tai kas nematoma plika akimi nereiškia kad neegzistuoja. Tyrimai rodo, kad azotas mažina korozijos atsiradimo riziką bei užtikrina  stabilesnį slėgį padangose, dėl ko mažina jų greitą susinaudojimą.