Padangų keitimas

Padangų keitimas

Tinkamas parinkimas ir padangų keitimas

Padangų keitimas suraskite euromaster servisą

Profesionalaus padangų parinkimo metu atsižvelgiama į automobilių gamintojų rekomendacijas, padangų konstrukciją, dydį, visus homologacijos indeksus (greičio, apkrovos, papildomi ženklinimai) ir naudojimo kategorijas. Daugumai padangų rušių būti išlaikyta atitinkama montavimo pusė ir sukimosi kryptis, o tinkamai atliktas padangų keitimas turi didelę reikšmę tiek padangų naudojimo laikui, tiek saugumui.

Euromaster servisuose yra teikiamos sekančios paslaugos: ratų atsukimas, senų padangų numontavimas ir naujų padangų uždėjimas ant ratlankio, oro ar azoto pripūtimas, ratų balansavimas, stebulių tepimas ir prisukimas dinamometriniu veržliarakčiu. Nereikėtų pamiršti apie sistemingą padangų rotaciją ir būtiną vožtuvų keitimą. Nuimtas padangas plauname prieš sekantį montavimą arba atidavimą į saugyklą.

Viso ratų komplekto keitimas Euromaster servisuose trunka apie 25 minutes. Nors tai šiek tiek ilgiau nei Formulės-1 servisuose, mūsų darbuotojai yra tinkamai tam pasiruošę – dalyvauja reguliariuose profesionaliuose apmokymuose, o dalis jų laimi konkursus, kuriuose yra vertinamas darbas su padangomis.


Ieškokite rekomenduojamų servisų, kurie taiko geras praktikas, turi kompetentingus darbuotojus, buvo apmokyti ir turi reikiamą diagnostinę įrangą. Žinoma, mes kviečiame Jus pakeisti padangas Euromaster servisuose!


PATIKRINK MŪSŲ SEZONINES AKCIJAS: