Padangų keitimas

Padangų keitimas

Tinkamas parinkimas ir padangų keitimas

Padangų keitimas suraskite euromaster servisą

Profesionalaus padangų parinkimo metu atsižvelgiama į automobilių gamintojų rekomendacijas, padangų konstrukciją, dydį, visus homologacijos indeksus (greičio, apkrovos, papildomi ženklinimai) ir naudojimo kategorijas. Daugumai padangų rūšių būtina išlaikyti atitinkamą montavimo pusę ir sukimosi kryptį, o tinkamai atliktas padangų keitimas turi didelę reikšmę tiek padangų naudojimo trukmei, tiek saugumui.

Euromaster servisuose yra teikiamos šios paslaugos: ratų atsukimas, senų padangų numontavimas ir naujų padangų uždėjimas ant ratlankio, oro ar azoto pripūtimas, ratų balansavimas, stebulių tepimas ir prisukimas dinamometriniu veržliarakčiu. Nereikėtų pamiršti apie sistemingą padangų rotaciją ir būtiną vožtuvų keitimą. Nuimtas padangas plauname prieš sekantį montavimą arba atidavimą į padangų viešbutį.

Viso ratų komplekto keitimas Euromaster servisuose trunka apie 25 minutes. Nors tai šiek tiek ilgiau nei Formulės-1 servisuose, mūsų darbuotojai yra tinkamai tam pasiruošę – dalyvauja reguliariuose profesionaliuose apmokymuose, o dalis jų laimi konkursus, kuriuose yra vertinamas darbas su padangomis.


Ieškokite serviso, kuris turi kompetentingus darbuotojus, yra apmokyti ir turi reikiamą diagnostinę įrangą. Žinoma, kviečiame Jus pakeisti padangas Euromaster servisuose!