Padangos

Padangos

Padangos liečiasi su kelio danga

Padangos suraskite euromaster servisą

Padangos tai transporto priemonės elementas, kuris liečiasi su kelio danga. Jūsų transporto priemonės saugumas priklauso nuo padangų kokybės ir sukibimo.

KODĖL TAI TAIP SVARBU?
  • Padangos išlaiko transporto priemonės svorį,
  • teikia stabdymo jėgą ir pagreitėjimą,
  • užtikrina optimalų transporto priemonės sukibimą su danga,
  • sugeria kelio pagrindo nelygumus

 

Potvarkis dėl padangų ženklinimo yra skirtas vairuotojų ir keleivių saugumo gerinimui ir kelių transporto poveikio aplinkai mažinimui. Potvarkis dėl ženklinimo atsižvelgia į sekančius kriterijus: pasipriešinimas padangų riedėjimui turintis įtakos transporto priemonės degalų naudojimo efektyvumui ir CO2 emisijai bei padangų sukibimas su šlapia kelio danga, dėl ko išorinį padangų riedėjimo triukšmą laikome viena iš aplinkos taršos formų.

Tiesioginio bendradarbiavimo su pagrindiniais padangų gamintojais dėka, siūlome Jums platų firminių padangų pasirinkimą.

 

PAGRINDINIAI PADANGŲ PREKINIAI ŽENKLAI:

Priklausomai nuo automobilio modelio, kuriame padangos bus uždėtos, vairavimo stiliaus ar planuotos metinės ridos, Euromaster specialistai rekomenduos aukštesnio techninio lygio padangas, įvairiomis kainomis ir iš įvairių produktų asortimentų.

Mūsų servisuose rasite premium kategorijos padangas: Michelin, Goodyear, Dunlop, Continental, vidutinės klasės padangas, tokias kaip: BFGoodrich, Kleber, Fulda, Uniroyal, Firestone, o taip pat ir Kormoran, Dębica, Sava, Barum ir Tigar padangas.

Perskaityk apie padangų keitimą: