Padangų viešbutis – kaip tinkamai saugoti padangas

Padangų viešbutis – kaip tinkamai saugoti padangas

Padangų viešbutis – kaip tinkamai saugoti padangas suraskite euromaster servisą

Sezoninis padangų keitimas tai veiksmas, kurį vykdo beveik visi vairuotojai. Kur ir kaip laikyti padangas, kad jos neprarastų savo savybių? Žemiau rasite vertingus patarimus, kurie padės išlaikyti padangas puikios būklės.

Netinkamas padangų laikymas gali būti joms nesaugesnis nei intensyvus naudojimas. Ypatingai svarbios jų puikios būklės išlaikymui yra laikymo sąlygos ir būdas.

Padangos visų pirma turi būti laikomos patalpoje. Padangų laikymas gryname ore nėra gera idėja, kadangi jos nemėgsta drėgmės, per aukštos ir žemos temperatūros bei saulės spindulių. Dėl to specialioje patalpoje turėtų būti atitinkamai tamsu, sausa, o optimali temperatūra turi svyruoti tarp 0 ir 25 C. Nereikėtų pamiršti, jog guma naudojama gaminant padangas, nemėgsta kontakto su alyvomis ir tirpikliais.

Paruošk vietą

Jeigu nuspręsi savarankiškai pakeisti padangas, visų pirma paruošk joms tinkamą vietą. Tai leis tau išlaikyti jas ilgesnį laiką geros būklės, išlaikant jų geras važiavimo savybes.

Prieš padangų sudėjimą saugojimui išplauk jas ir apsaugok – tam, kad kruopščiai išplauti gumą yra naudojamas specialus prietaisas. Jis padeda veiksmingai pašalinti iš padangų paviršiaus nešvarumus. Jeigu savarankiškai keiti padangas, gali pasinaudoti savitarnos skalbimo paslauga. Panašiai reikėtų pasirūpinti ratlankiais.

Po išplovimo ratus reikėtų kruopščiai  išdžiovinti – tik tada galima juos slėpti į dėklus arba maišus iš folijos. Drėgmė yra kenksminga ratlankiams (korozija atsiranda ant plieno ir aliuminio ratlankių) kaip ir gumai, kas sukelia jų greitesnį susinaudojimą.

Kur galime saugoti padangas?

PADANGŲ SAUGOJIMAS GARAŽE

Garažas — populiariausia padangų saugojimo vieta. Turi nepamiršti apie kelis esminius aspektus:

  • Pasirink vietą toliau nuo šilumos šaltinių (šildančių prietaisų)
  • Pašalink visas chemines medžiagas, kurios gali pasiekti padangas
  • Panaudok stelažą padangoms/ratlankiams

PADANGŲ SAUGOJIMAS NAMIE/BŪTE

Jeigu turi laisvą plotą namie yra tokia galimybė, tačiau galioja tie patys saugojimo principai. Taip pat nepamiršk, jog šioje patalpoje reikia sumažinti temperatūrą ir apriboti šviesos patekimą.

PADANGŲ LAIKYMAS RŪSYJE

Rūsys tai taip pat dažnai pasirenkama padangų laikymo vieta. Dažnai darome klaidą, kai dedame padangas į visus laisvus kampus. Nepamirškime apie graužikus, kuriuos galime sutikti rūsyje.

PADANGŲ LAIKYMAS BALKONE

Šito daryti jums nepatariame. Padangų laikymas išorėje tai pastovus kontaktas su drėgme bei temperatūros pokyčiais, kas sukelia greitesnį gumos susidėvėjimą. Tavo padangos praras savo savybes ir turėsi jas greičiau pakeisti. Gerai investuoti į padangų saugyklas.

JEI NETURI KUR LAIKYTI PADANGŲ

Nieko neprarandi. Dauguma profesionalių servisų ir padangų firmų turi padangų saugyklos paslaugą už gerą kainą. Kartais neverta rizikuoti, jog sugadinsi padangas bei sukti galvos kur jas padėti.

Padangas gali perduoti saugoti į EUROMASTER servisą. Jums nereikės jų vežti automobilyje (padangos ne visada telpa bagažinėje) arba ieškoti tinkamos vietos padangų laikymui, rizikuojant sukelti padangų konstrukcijos deformaciją ar pagreitintą gumos senėjimą (pvz. laikant padangas netinkamomis oro sąlygomis). Euromaster padangų viešbutyje padangos bus saugios, o tu busi ramus visą sezoną.