Sunkvežimių padangų remontas

Sunkvežimių padangų remontas

EUROMASTER ekspertai patikrins Jūsų padangas ir pasiūlys remontą

Sunkvežimių padangų remontas suraskite euromaster servisą

Tinkamai atliktas remontas leidžia toliau naudoti padangą. Mūsų servisai naudoja profesionalias remonto medžiagas. Sunkesnės padarytos žalos atveju, yra įmanoma remontuoti padangas karštuoju būdu. Norint tai padaryti, reikia atiduoti padangą į Euromaster servisą.

Padangos remontas yra įmanomas daugeliu atvejų, todėl verta kreiptis pas specialistą, turintį reikiamas kompetencijas, kuris apžiūrėjęs defektą nuspręs, ką su šia padanga galima toliau daryti. Remontas karštu būdu leidžia pakartotinai naudoti padangą ir suteikia protektoriavimo paslaugos galimybę. Padangos remontas, tai daug daugiau nei paprastas serviso darbas. Tai profesionali techninė operacija, kuri garantuoja tolimesnės kelionės galimybę be rizikos ir problemų. Todėl Euromaster pirmiausia įvertina, ar yra galimas padangos remontas. Kai kurie žalos tipai padangą sugadina negrįžtamai ir ji negali būti daugiau naudojama.

Pagrindiniai remonto etapai tai padangos išvalymas ir tikslus defekto patikrinimas, pažeistos vietos parengimas tolimesniam darbui (pvz., skylės frezavimas), apgadintos cheminiu preparatu ar brūžikliu vietos išvalymas, sandarinimo elemento uždėjimas (t.y. lopo, grybelio ir t.t.) ir rato su  slėgiu patikrinimas. Remontavimo karštu būdu metu, guminis sandariklis yra veikiamas vulkanizacijos, tokiu būdu labiau susijungia su apgadinta vieta.

Padangos remontui priimamos pagal techninę lentelę, kartu išlaikant saugos taisykles.

PASTABA! Padangos su šiais defektais negali būti remontuojamos:

  • matoma arba forma praradusi viela
  • protektoriaus atsiklijavimas arba apjuosimo sluoksnių atsiskyrimas
  • pažeidimas dėl ėdžios substancijos ar angliavandenilių poveikio
  • pažeidimai dėl oro padangose trūkumo
  • pažeidimai, viršijantys leistinų nuokrypių ribą